Manžety hydroizolácie

Firma TOPWET dodáva všetky svoje produkty s integrovanou manžetou hydroizolácie, a tým je umožnené 100% spoľahlivé napojenie hydroizolácie.

  • 100% vodotesnosť
  • Stop skrutkovacím prírubám
  • Systémové napojenie hydroizolácie

Firma TOPWET dodáva výrobky so štandardnými manžetami BIT a PVC, ako jediný výrobca v ČR však ponúka tiež možnosť dodať vpusty, chrliče aj komíniky s vlastnou manžetou hydroizolácie. Najmä sa jedná o menej používané materiály alebo o atypická prevedení. Obrázky sú len ilustračné.

Výrobky s vlastnou manžetou hydroizolácie možno dodať za týchto podmienok:

  • Zákazník dodá materiály hydroizolácie, náklady na dodanie materiálu a jeho cena nie sú zahrnuté v predajnej cene a hradí ich objednávateľ
  • Veľkosť manžety musí byť 0,5 m × 0,5 m
  • Termín dodania je 5 pracovných dní od dodania manžety (pri počte do 20 ks)
  • Za výrobu manžety na zákazku je účtovaný manipulačný poplatok
  • Vyhradzujeme si právo znečistenú fóliu odmietnuť a na náklady objednávateľa vrátiť

Štandardné manžety

BIT

BIT

Manžeta z modifikovaného asfaltového pásu SBS. Pás má kremičitý posyp, aby umožnil napojenie pásu s UV stabilným posypom na vrchnú časť.

PVC

PVC

Fólie na báze mPVC. Ide o fóliu hrúbky 1,5 mm. Na zákazku je možné dodať s vlastnou fóliou mPVC za manipulačný poplatok 4 EUR bez DPH / ks. Fóliu si zákazník dodá sám, náklady na dodanie materiálu a jeho cena nie sú zahrnuté v predajnej cene a hradí ich objednávateľ.

Manžety na zákazku

Zoznam fólií integrovaných manžiet na zákazku

TPO (FPO)

TPO (FPO)

Termoplastický (flexibilný) polyolefín. Nutné dodať materiál v max. hrúbke 1,5 mm, ideálne v homogénnom vyhotovení. Vyrábame s manžetami značiek: Bauder, Carlisle, Eurotec, Fatra, Firestone, Flagon, Icopal, Sika, Texsa atď.

PE

PE

Polyetylén je paronepriepustná fólia, ktorá sa používa najmä pri strechách s ľahkou konštrukciou ako parotesná zábrana.

EPDM

EPDM

Fólia zo syntetického kaučuku (gumené fólie, kaučukové fólie). Vyrábame s manžetami značiek: Carlisle, Firestone, Pirelli, Saargummi.

STE

STE

Manžeta pre napojenie stierkovej hydroizolácie. Zákazník si môže dodať vlastnú manžetu alebo využiť ponuku na špeciálnu pružnú manžetu s obojstranne integrovanou vrstvou pre napojenie stierkových hydroizolácií.Ponúkame kompletný sortiment výrobkov pre systémové odvodnenie plochých striech, ochranné systémy proti pádu osôb TOPSAFE a celý rad ďalších doplnkov.


Sledujte nás na sociálnych sieťach

 


Potrebujete poradiť?
Kontaktujte nás.

 

Zákaznícka infolinka:
+420 777 717 116


E-mail: